Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aslan, fragmanı, kralın, leofilmin, oğlu, tanıtım

Aslan Kral'ın Oğlu Leo-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aslan Kral'ın Oğlu Leo-Filmin Tanıtım Fragmanı

Aslan Kralın Oğlu Leo-The Story Of Leo / La Storia Di Leo

Yapım : 2004, İtalya

Tür : Animasyon / Komedi / Macera / Romantik

Yönetmen : Mario Cambi

Senaryo : Orietta Borgia (Kitap), Pierstefano Marangoni

Seslendirenler : Oya Küçümen, Leo Gullotta, Murat Serezli, Harun Can, Neri Marcarè, Carlo Conti, Simona Marchini

Yapımcı : Veronica Salvi, Marco Ambrosino

Görüntü Yönetmeni : Marco Carosi

Müzik : Alessandro Molinari

Dağıtım : Özen Film

Gösterim Tarihi : 19 Eylül 2008

Özet

Leo vejeteryan bir aslandır Arkadaşları tarafından sadece bu farklı özelliği yüzünden dışlanmış ve afaroz edilmiştir Ancak, birgün olaylar, fil sürüsünün güzeller güzeli kraliçesi Avoria ile yollarını birleştirir… Fante Ele adında esrarengiz bir şekilde öldürülen filin güzel dul karısı Avoria, farklı kuyrukları olan iki yavru doğurur…Avoria, sadece fil sürüsünün kralı olmak için Avoria ile evlenmek isteyen ihtişamlı ve otoriter beyaz fil Zanco tarafından yargılanacaktır… Leo güzeller güzeli Avoriayı kurtarabilecek midir?

Fragman'ı İzle

Aslan Kralın Oğlu Leo Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com