Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deadfilmin, fragmanı, günlüğüdiary, tanıtım, ölülerin

Ölülerin Günlüğü-Diary Of The Dead-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölülerin Günlüğü-Diary Of The Dead-Filmin Tanıtım Fragmanı

Ölülerin Günlüğü-Diary Of The Dead

Yapım : 2007, ABD

Tür : Korku

Yönetmen : George A Romero

Senaryo : George A Romero

Oyuncular : Martin Roach, Joshua Close, Shawn Roberts, Joe Dinicol, Megan Park, Alan Van Sprang, Boyd Banks, Nick Alachiotis, Matt Birman, George Buza, Michelle Morgan, Amy Ciupak Lalonde, Todd Schroeder, Daniel Kash, Donna Croce, James Binkley, Rd Reid, Laura Decarteret, Scott Wentworth, Shelley Cook, Ron Payne, Trish Adams, Jak Birman, Janet Lo, Kyle Glencross, Jamie Bloch, Scott Gibson, Gregory Nicotero, Tino Monte, Tatiana Maslany, Chris Violette, Philip Riccio

Yapımcı : Peter Grunwald, Sam Englebardt, Ara Katz, Art Spigel

Görüntü Yönetmeni : Adam Swica

Müzik : Norman Orenstein

Dağıtım : Bir Film

Süre : 1 saat, 35 dk

Gösterim Tarihi : 18 Temmuz 2008

Özet

Bir grup film öğrencisi, ormanlık bir alanda korku filmi çekerlerken gerçek zombilerle karşı karşıya kalırlar Bu durum karşısında kameralarını kurgudan gerçekliğe döndüren öğrenciler aynı zamanda olayların kaydını tutarak tarihte yer almasını isterler Zombileri tek tek kaydetmeye çalışan gençler için bu kayıtlar artık hayatlarından bile önemli hale gelir Olayların kısa süre içerisinde medya tarafından duyulması sonucu, çektikleri film bir yandan da medyanın çarpıtarak yansıttığı haberlere de rakip olacaktır

Ölülerin Günlüğü Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com