Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fragman, gece, nocturna, pisiler, tanıtım

Gece Ve Pisiler (Nocturna) Tanıtım Fragman

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yapım : 2007, İspanya

Tür : Animasyon

Yönetmen : Adrià García, Víctor Maldonado

Senaryo : Adrià García, Víctor Maldonado

Seslendirenler : Carlos Sobera, Imanol Arias, Natalia Rodríguez

Yapımcı : Julio Fernandez

Müzik : Nicolas Errèra

Süre : 1 saat, 20 dk

Gösterim Tarihi : 18 Nisan 2008

Filmin Özeti :
Yetimhanede büyüyen Tim için geceler gündüzlerden farklıdır Yıldızların ışığı onun karanlık korkusunun tek ilacıdır Bir gece, korkusu onu yetimhanenin çatısına götürür ve Tim en sevdiği yıldızın yok olduğunu fark eder Ne yazık ki bu sonuncusu da olmayacaktır
Tim, Kedi Shepherd isimli, kendi sadık kedisi Tobermory ile birlikte onun koruyucusu olacak garip bir karakterle karşılaşır Shepherd geceleri çocukların rahatça uyuyabilmelerini sağlamaya çalışmaktadır Ancak Timin uyumaya niyeti yoktur En sevdiği yıldızına dünyada her şeyden daha çok ihtiyacı vardır ve onu tekrar gökyüzünde parlarken görmek için ne gerekiyorsa yapacaktır
Tim, Shepherdı gecenin koruyucusu Mokaya gitmeye ikna eder ve yıldızları tekrar gökyüzüne getirmek için birlikte Mokaya yalvarırlar Moka bu ricayı kırmaz
Böylece Tim, Shepherd ve Tobermory yüzlerce çeşitli yaratığın geceyi bildiğimiz şekliyle oluşturmaya çalıştığı dünya olan Nocturnada zamana karşı yarışmaya başlarlar
Ancak kahramanlarımız yavaş yavaş geceyi ve Nocturna sakinlerini tehlikeye atan bir tehdit olduğunu ve bütün bunlara bilmeden Timin neden olduğunu fark ederler

Filmin Fragmanı :

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com