Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fragmanı, tanıtım, xfilmin

Ben X-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yapım : 2007, Belçika / Hollanda

Tür : Dram

Yönetmen : Nic Balthazar

Senaryo : Nic Balthazar

Oyuncular : Greg Timmermans, Laura Verlinden, Marijke Pinoy, Pol Goossen, Titus De Voogdt, Maarten Claeyssens, Tania Van Der Sanden, Johan Heldenbergh, Jakob Beks, Peter De Graef

Yapımcı : Erwin Provoost, Burny Bos, Peter Bouckaert, Sabine Veenendaal

Görüntü Yönetmeni : Lou Berghmans

Müzik : Praga Khan

Dağıtım : Bir Film

Süre : 1 saat, 33 dk

Gösterim Tarihi : 25 Temmuz 2008

Özet

Ben, kimseye benzemeyen birisidir Kendine özgü hayatı olan Ben, dış dünyadan bağımsız bir şekilde yaşamını sürdürmektedir Gününün büyük bir kısmını internet üzerinden “Archlord” isimli oyunu oynayarak geçirmektedir Oyunda, çok güçlü, saygı duyulan bir karakteri vardır Ben'in en büyük hayali, gerçek hayatta da oyundaki gibi bir karaktere sahip olmaktır Fakat “Otizm” adı verilen hastalığı yüzünden bu hiç te kolay değildir Sürekli arkadaşlarının şakalarına maruz kalan, dışlanan Ben'in yardımına “Archlord” oyunundan tanıştığı Scarlite adlı kız koşacaktır

Fragman'ı İzle

Ben X Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com