Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
floorsfilmin, fragmanı, kapanıdark, tanıtım, ölüm

Ölüm Kapanı-Dark Floors-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölüm Kapanı-Dark Floors-Filmin Tanıtım Fragmanı

Ölüm Kapanı-Dark Floors

Yapım : 2008, Finlandiya / İzlanda

Tür : Fantastik / Gerilim / Korku

Yönetmen : Pete Riski

Senaryo : Howard Brodsky, Mika Karttunen, Pekka Lehtosaari

Oyuncular : William Hope, Skye Bennett, Ronald Pickup, Lordi , Noah Huntley, Dominique Mcelligott, Leon Herbert, Philip Bretherton, Laura Faarinen, Anniina Keiskander, Maggy Fellman

Yapımcı : Markus Selin

Görüntü Yönetmeni : Jean Noel Mustonen

Müzik : Ville Riippa

Süre : 1 saat, 24 dk

Gösterim Tarihi : 8 Ağustos 2008

Özet

Otistik küçük kızının hastanede yeterince iyi bakılmadığına inanan babası onu eve götürmeye karar vermiştir Yapılan hiç bir tedavi artık cevap vermemekte ve durumu kötüye gitmektedir
Taburcu olmayı bekleyemeyen baba, kızıyla hastaneden çıkmaya çalışırken aksilikler ve korkunç tuzaklar yakalarını bırakmaz Asansör bozulur ve hastaneden bir kaç kişi ile birlikte kilitli kalırlar Kapılar açıldığında ise hastanenin terk edildiğini görürler
Her çıkışa ulaşmaları bir başka kabusa dönüşür Karanlıktan gelen yaratıkların korkunç saldırıları ile artık başbaşadırlar Bu garip hastane onları yakalamaya çalışan bir Ölüm Kapanına dönüşür

Fragman'ı İzle

Ölüm Kapanı Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com