Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilinden, karanlık, odanın

Karanlık Odanın Dilinden

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karanlık Odanın Dilinden

yaşadığımız ülke neden dünyanın en güzel ülkesi değil?
neden insanlar savaş içinde?
rusların bir antivirüs proğramı var (kasperskay) neden bizim yok?
içimdeki hırs neden büyüyor bu kadar?
yaşadığımız ülkede devlet adamları veya ordu üst'leri neden yıllardır bu ülkeyi sömürüyor?
bir türk dünyaya bedeldir vb türkler için söylenmiş sözleri okuyup okuyup kasılmaktan başka birşey yapmayacakmıyız kendimizi kandırmaktan ne zaman vazgeçeceğiz, ne zaman aklımızı kullanıp dünyanın bel kemiği olacağız? neyse yaa herkes düşünmüyor hayat derdinde sanane arkadaşmı demeliyim?
yarım sigarayı beraber içecek kadar paylaşma hissiyatına kapıldığım arkadaşım neden terörist dediğimiz kişiler tarafından öldürüldü? ve onun ikiye bölünmüş vücudunun belden üst kısmını kollarımın arasında neden kilometrelerce taşıdımkii?
etrafımda gördüğüm yaşıtlarım saçlarını garip şekillere sokarak ne yapmaya çalışıyor, neden annesi gibi küpe takıyorlar? ben neden onlar gibi değilimkiii?
her gördüğüm insanı kıskanıyorum
hiçbirşey beni mutlu edemiyorken küçücük bir sebeb üzmeye yetiyor neden arkadaş neden bunalıyorum ben yeter artık beee diyorum ama cevap veren olmuyor?
en değerli şeyim ve tek gerçeğim olan şey,soğuk biryandan vücuduma vururken gökyüzüne bakarak düşünmek
en iyi arkadaşım olan sigaramdan çekerken düşüncelere boğulmakta neyin nesi
bişey söylicem hayat düşünerek biryerlere gelemiyorum ben sürekli yanımda birilerine ihtiyaç duyuyorum sanki
içimden bir söz söylemek geliyor:
oynamıyorum artıkVESSELAM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com