Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşıklar, kitabının, oyuncular, özeti

Aşıklar Ve Oyuncular Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşıklar Ve Oyuncular Kitabının Özeti

Aşıklar ve Oyuncular

Tehlikeli ****, aile sırları, karşı konulmaz güç, dev bir servet ve iki cinayet Âşıklar ve Oyuncular, sizi Park Avenuedan Brooklyne uzanan yüksek tansiyonlu bir yolculuğa çıkarıyor

Jackie Collins geri döndü; hem de şimdiye dek yazdığı en skandal yaratıcı romanıyla Okurlara son derece zengin ve ****i karakterlerinin mahrem dünyasında aydınlatıcı bir görüntü sunuyor Âşıklar ve Oyuncularda, Diamond ailesinin gücü bir sahilden diğer sahile kadar uzanıyor Bir emlak kralı olan Max; Hollywoodlu bir avukat olan Chris; genç ve yakışıklı eski uyuşturucu müptelası ve şimdi İtalyada başarılı bir model olan Jett; hepsi, kendilerini bildiklerinden beri dünyalarını yöneten diktatör babaları Red ile yüz yüze gelmek zorundalar Son derece güzel ve alımlı New Yorklu mirasyedi Amy Scott-Simon, Max Diamond ile nişanlı Bekarlığa veda partisinde Maxin kardeşi Jett ile karşılaşıyor Jett, Amynin kim olduğunu bilmiyor Amynin de onun kim olduğu hakkında bir fikri yok Tek gecelik bir ilişki, büyük bir kargaşaya yol açıyor
Bu karakterlerin yaşamını izlerken, gücün, paranın, şöhretin ve aşkın nasıl iç içe geçebileceğini, nasıl tüm yaşamları allak bullak edeceğini göreceksiniz

Jackie Collins, dünyada kitapları en çok satan yazarlardan biridir Kırktan fazla ülkede satılan kitaplarının sayısı dört yüz milyonu geçmiştir Yirmi üç kitabının da baskısı sürekli yenilenir Yazar, yaşamını California, Beverly Hills'de sürdürmekte

Yazar : Jackie Collins

Yayınevi : Koridor Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 552

Etiket Fiyatı : 21,00 YTL

Basım Tarihi : Kasım 2006

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com