Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
futbol, kitabının, politik, özeti

Politik Futbol Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Politik Futbol Kitabının Özeti

Politik Futbol

Top yuvarlaktır derler, aslında siyaset de yuvarlaktır Bu kitap iki yuvarlağın buluştuğu bir kitap Orhan Kılıç muhabirliğinden beri tanıdığım bir kardeşim Ustalıkla bu iki yuvarlağın öykülerini sunuyor bize Okuyunca çok beğeneceksiniz

Bekir Coşkun

Orhan Kılıç bu kitapta Türkiyede bir ilk yarattı Biz, siyasetçileri hep siyaset ortamında izlemeye alışmıştık Şimdi ilk kez, onları "stadyum"da izliyoruz! Çok hoş bir kitap Orhanın eline sağlık

Emin Çölaşan

06 plakalı arabamın harfleri SS Diyorlar ki senin adın ET, bu SS ne demek? Nazi dönemini hatırlatıyormuş Ben de diyorum ki nereye çekerseniz Niye Seni Seviyorum olmasın veya Sülaleni Spor ve Siyaset İkisi de zor grup Ama sporla uğraşanlar, siyasetçileri suya götürürler, susuz getirirler Oradaki entrika, iki yüzlülük ve dansözlük siyaseti çırak çıkarır Orhan Kılıç, bu iki grubu karşılaştırmış, iki grup arasındaki zeka kıvraklığını, hangisinin daha cin, hangisinin akıllı olduğunu hepimizin gözüne soka soka göstermiş

Erman Toroğlu

Futbol, günümüzde bir tutkudur Takımı olmayanımız da spor konuşmayanımız da yoktur Bu konuda herkes bir otoritedir Gönül verdiğimiz o renkler, peşinden koştuğumuz toplar için de unutamadığımız anıları vardır İster cumhurbaşkanı, başbakan, bakan olsun onların da gönüllerinde futbolla ilgili iz bırakan olayları eksik olmaz Günümüzde futbolla siyaset iç içedir İşte, Orhan Kılıç, futbolla siyaseti ekranda buluştururken, perde arkasında yaşananları, ekranlara yansımayanları, bilinmeyen yönleri mutlaka kitaplaştırması gerekiyordu

Saygı Öztürk

Yazar : Orhan Kılıç

Yayınevi : Truva Yayınları

Sayfa Sayısı : 320

Etiket Fiyatı : 13,50 YTL

Basım Tarihi : Nisan 2007

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com