Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cem, kendine bakma kitabı, mumcudan

Cem Mumcu'dan &Quot;Kendine Bakma Kitabı&Quot;

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cem Mumcu'dan &Quot;Kendine Bakma Kitabı&Quot;

Cem Mumcu'dan "Kendine Bakma Kitabı"

" Önünde sonunda bütün mesele 'sen'le sen arasında " - Cem Mumcu

Kapak kağıdında özel metalize bir kağıt kullanılan bu kitabın içi gibi kapağı da gerçek bir ayna Sayfalar arasında Cem Mumcu'nun karalamalarıyla da karşılaşacaksınız

“ Bir keresinde bir şey dinlemiştim göğsüme saplanmıştı, bir keresinde bir şey okumuştum bir bıçağın ucu gibiydi, bir keresinde birine gerçekten bakmayı denemiştim gözüm kanamıştı ve bir keresinde aynaya bakmayı başarmıştım O gün bugün hepsi kovalar beni Sonunda bıraktım kaçmayı… Anladım kaçacak bir yer olmadığını dahası kaçılacak da bir şey

Korkumun kendisiydi korktuğum, kaçtığım şeyse kaçmanın kendisi “Aynadan kırık bir parça uzatsam okura, bakar mı acaba, eli kesilir mi?” demeyi de bıraktım Kimisi eldiven taksın, kimi kanamayı denesin, kimi kaçıp kendinden kurtulsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com