Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydınlık, kitabının, yarınlar, özeti

Yarınlar Daha Aydınlık Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yarınlar Daha Aydınlık Kitabının Özeti

Yarınlar Daha Aydınlık

Yarın fikrinin insan yaşamındaki yansımaları, aslında tüm yaşamı boyunca umudun zengin frekanslarında gezinen insanoğlunun geleceğe dair inanışlarından çok, insanın kendi zihinsel atmosferinde oluşan içdünyası için önemlidir
Bu açıdan bakıldığında, insanın en zor zamanlarda bile “yarın” düşüncesine yüklediği anlam, onun geleceğe dair en gerçekçi inancını oluşturur Bu inançtır ki zamana ve mekana değil, direkt insanın kendi iç dünyasına, inanışına, hayallerine, maddi-manevi değerlerine bağlıdır Bu inançtır ki; bunlardan enerji bulur, bunlarla büyür, kişinin gelecek düşünce sini ve aslında bilfiil geleceğini oluşturur
Attila Duman bu kitabında da; daha önce yayınlanan kitabı “Zannettiğiniz Gibi Değil”de olduğu gibi, kahramanları ve olayları gerçek hayattan seçmiş Bir coğrafyanın ve bu coğrafyaya bağlı insanların yaşamlarına ait korkuların, inanışların, duyguların ve bunların oluşturduğu hayatların izlerini sürmüş

Yazar : Attila Duman
Yayınevi : Ozan Yayıncılık
Sayfa Sayısı : 224
Etiket Fiyatı : 9,00 YTL
Basım Tarihi : Kasım 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com