Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuklar, kitabının, mevsimi, ölü, özeti

Ölü Çocuklar Mevsimi Kitabının Özeti

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölü Çocuklar Mevsimi Kitabının Özeti

Ölü Çocuklar Mevsimi

Mayıs

Ankara'nın en güzel ayı Bir sabah uyandığımda, kardeşlerimle yer yatağında yattığım odada, ki bu iki odasından biridir evimizin, başucumda bir çift ayakkabı Naylon değil, giyilmiş değil, kara değil, belki bir ayakkabı bile değil Bağcıkları var, yüksek altı var Bizler Ali Veli Makinist programının çekimlerinde gördüğüm mutlu çocukların ayaklarındaki gibi bir mucize

Bir düş

Bir gülüş Bir şiir o; okuduğum en güzel kitap, uzandığım en yumuşak toprak, yediğim en güzel kebap

Bugün bayram sabahı

Yazar : Sedat Ağaoğlu

Yayınevi : Elips Kitap

Sayfa Sayısı : 133

Etiket Fiyatı : 8,00 YTL

Basım Tarihi : Mayıs 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com