Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aptalın, büyük, dünyası, kitap, küçük, pucca

Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca (Kitap)

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca (Kitap)

Kitabın künyesi

Küçük Aptalın Büyük Dünyası

PuCCa

Okuyan Us Yayınları

» Dünya Edebiyatı

» Günlük

Fiyatı : 20,00 TL

Haziran 2010,

368 sayfa,

ISBN: 9786054054381

Kitap hakkında

“Tek istediğim, battaniyenin altında film çekeceğim değil, film izleyeceğim bir adamdı

Sanal dünyanın merak edilen ünlüleri raflarda yerini alıyor Dizüstü Edebiyat Dizisi başlıyor İlk kitap çılgınlar gibi takip edilen, Türkiyede en fazla izleyicisi olan kişisel blogun yazarı Pucca Herkes onu ve yazacağı kitabı merak ediyordu

“Aynaya son kez baktım, Kızım PuCCa, Allah kahretsin seni, çok harikasın lan sen! dedim

PuCCa çok ayıp!

PuCCa çok komik!

PuCCa âşık!

PuCCa beter bişi!

Ve sonunda, paparazziler peşinde koşmadığı halde her şeyi anlattı…

“PuCCa, aferin, iyi b*k yedin!”

PuCCa Özgeçmiş :

Asıl mesleği televizyonculuk olan PuCCa, 2007 yılında eski sevgilisinden intikam almak için açtığı blogla internette “baya” tanındı Günde 3000den fazla kişinin ziyaret ettiği blogu, Türkiye de en fazla izleyicisi olan kişisel blog oldu

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com