Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşka, beyinler, kitap, tanıtımı, tapan, özeti

Aşka Tapan Beyinler Kitap Tanıtımı Özeti

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşka Tapan Beyinler Kitap Tanıtımı Özeti

Aşka Tapan Beyinler

GERÇEK, AYKIRI, MASUM YA DA SAPLANTILI…
AŞKIN ÇEŞİTLERİ VE ONLARIN GERÇEK NEDENLERİ…
BELKİ DE ONU NEDEN SEVİYORUM? SORUSUNUN CEVABI…

BİRBİRLERİNE SIKI SIKIYA BAĞLI KARAKTERLERİN FARKLI HİKÂYELERLE ANLATILDIĞI ETKİLEYİCİ BİR ROMAN
KİTABI OKUDUKTAN SONRA AŞKI VE YAŞAMI YENİDEN YORUMLAYACAKSINIZ

SANIRIM ADI AŞKTI ADLI İLK ROMANININ ARDINDAN AŞKA TAPAN BEYİNLER İSİMLİ YENİ ROMANIYLA OKUYUCULARIYLA BULUŞMAYA HAZIRLANAN GENÇ YAZARIMIZ GÜLFİDAN ÖZGÜR YİNE ÇOK KONUŞULACAK BU YENİ ROMANIYLA ADINDAN SIKÇA SÖZ ETTİRECEĞE BENZİYOR

Her şey alışkanlıkla ilgiliydi aslında, başkasına göre hiç de cazip olmayan bir hayatı büyük bir mutlulukla yaşamak gibi…

Ruhundaki en derin kesiktir aşk, İzi en çok kalacak olan…

İlk bakışta aşk… Karasevda… Bağlılık… Mutlu aşk… Mutsuz aşk… Karşılıksız aşk… Hastalıklı ve Saplantılı aşk… Kısaca her nasıl olursa olsun aşk…

Yiğit & Naz…
Yiğit…
Onu soluk almadan büyük bir hayranlıkla izliyordum…

Naz ve Burç…
Naz…
O bir okyanustu ve ben o okyanusun tam ortasında, kürekleri olmayan bir sandaldaydım…
Yaşadığımız aşk acıdan ibaret gibiydi, kim bilir belki de acıyı aşk zannetmiştik…

Burç ve Utku…
Burç…
Aşkın büyüklüğünü bir ağacın boyunu ölçer gibi ölçemezsiniz…
Korkunç fırtınalara gebe tehlikeli bir okyanusta güneşi hayal ederek yüzmeye çalışmaktı yaptığım şey…

Utkunun Bedenleri…
Beden Selin…
Kim bilir belki de bizi bir arada tutan tek şey Birbirimize olan uzaklığımızdı;
Yakınlaştıkça uzaklaşmamızın Başka nasıl bir sebebi olabilirdi ki?

Beden Tuna… ( Ünlü şarkıcı Tuna Metehan)…

Her şey alışkanlıkla ilgiliydi aslında, başkasına göre hiç de cazip olmayan bir hayatı büyük bir mutlulukla yaşamak gibi…

Beden Ceren…
Bir olanı arar durur ya insan yüzlerce binlerce kişi içerisinde Herkes, her şeyin olabilecek gibiyken etrafında…
Onun dışında herkes artık hiç kimsedir senin için

Ruhun kalabalıklarda ıssızlaşırken, yalnızlığın gece yatağına gelmeye başlarken anlarsın sevmek bir tek kişiyi sevmek gerektiğini

Tüm kitap evlerinde bulabilirsiniz

Yazarın twitter adresi; @gulfidanOzgur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com