Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşklara, platonik

Platonik Aşklara...

Eski 10-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Platonik Aşklara...

BiliyorumBoşuna takip ediyor seni gözlerimBir bakışına muhtaç olsa da yüreğim farkındayım umutlarımın çıkarsız olduğununYok yere seni arıyor yok yere seni buluyorum her şarkıdaYok yere kalem sallıyorum boşyere ağlarken senin içinFarkındayım seni özlemenin , seni beklemenin , seni istemenin sonunun olmadığınınYüreğimin gözlerini arayıpta bulamadıklarında onunlasın biliyorumRahat ol '! Bunu bilmek canımı sandığındanda fazla acıtıyorKendime lanet , sana isyan ediyorumBirkaç isyankar anın ardından en durgun denizlerin en derin mavisi gözlerin geliyor aklıma Vazgeçiyorum isyanlardan ve lanetlerdenBilsem de bu büyünün bozulacağını tekrar kanıp gözlerine kapılıyorum hayallereFarkında olsamda bu oyunun yeniden başlayacağının , farkında olmasanda benim bu oyunu en başından defalarca kez oynadığımın

FARKINDA OLMASAN DA BEN HEP GÖZLERİNİN YANINDAYIM !!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Platonik Aşklara...

Eski 10-28-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Platonik Aşklara...

sn chilek

bu kadar mı güzel anlatılır

bu kadar mı tutturulur duygularım

bu kadar mı olur

yukarıda da söylediğin gibi

gözlerinin yanındayım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com