Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çağatay, kimdir, resimleri, ulusoy

Çağatay Ulusoy Kimdir, Resimleri

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çağatay Ulusoy Kimdir, Resimleri

Çağatay Ulusoy kimdir

Çağatay Ulusoy biyografisi

Adını Feriha koydum dizisi oyuncularından Çağatay Ulusoy hakkında bilmedikleriniz bilmek istedikelriniz Çağatay Ulusoy Kimdir Çağatay Ulusoy'un Hayatı sizler için forumdasnet'de

Çağatay Ulusoy'un Doğum Yeri İstanbul Çağatay Ulusoy'un Doğum Tarihi: 1990'dır

Çağatay Ulusoy'un Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Devam Ediyor

Çağatay Ulusoy'un Boyu: 190 cm dir

Çağatay Ulusoy 1990 senesinde doğmuştur Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğduğunu söyleyenler var

Çağatay Ulusoy 2010 Best model birincisidirÇağatay Ulusoy 1,90 cm boyuna sahip

Çağatay ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmekte

Çağatay Ulusoy rol aldığı Adını Feriha Koydum Ile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi

Çağatay Ulusoy Şu andada bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine can vermekteÇağatay Ulusoy ileride daha iyi projeler ve filmlere imza atıcak gibi görünüyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com