Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gitmeden, mektubu, yazıyorum

Sen Gitmeden Bu Mektubu Yazıyorum Sana..

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sen Gitmeden Bu Mektubu Yazıyorum Sana..

Sen gitmeden bu mektubu yazıyorum sana

Sen Gitmeden Bu Mektubu Yazıyorum Sana

Haberin Yok Belki Ama Elbet Olacak

Elbet Birgün Gideceksin

Anlamıyorum Sanma Gözlerinin Bir Başka Baktığını

Artık Yalandan Gülüşmeler Var Yüzünde

Yalandan Sevişler Var

Sözlerin Bile Rüyakarcı Şu Sıralar Kafan Karışık Farkındayım Beni Bırakıp Gitmek Zor Geliyor Sana Ama Sevgimin Ağırlığını Taşıyamayacak Türdesin

Bir Zamanlar Bensizliği Ölüm Sayan Sen

Şimdi Bensiz Kalma Çabasındasın

Hayırdır Sevgili Gönlüne Başkasımı Deydi

Yüzüne Söylesem Yine Yalanlayacaksın

Kadınlar Bile Sevdiği Adamı Başkalarına Meyil Ettiğini Bana Yabancı Değil Bunlar Bilirsin

Daha Öncede Tattım Ben İhaneti

Aslında Bende Seviyorken Seni

Bile Bile Kaybediyorum

Ne Yapsam Durmazsın Gidicisin Onlar Gibi

Şaşıracaksın Bu Mektubu Okuduğunda

Nasıl Diyeceksin Nasıl Anladı

Sen Onu Bunu Bırakta Sevgili

Benden Başkasına Bakıyorsa Gözlerin

Sana Ben Kal Diyememki

Peki Neden Diyesim Var Sana

Hak Etmedim Hiç Bir Yalanı

Değerlimdin Herşeyimdin Kısacası Benden İyi Biliyorsun Bunları Şimdi Sen Gitmeden Ben Gidiyorum

Neden Deme Sakın İşte Bu Sözlerle Seni Sana Anlatıyorum İsyan Sanma Sakın Bedduamda Yok Sana Her Zaman Dediğim Gibi Seni Çok Seviyorum Ama

Ben Bu 2 Kişilik Aşkı 3 Kişilik Yaşıyamıyorum Gururum Yetmiyor Seni Başkalarıyla Paylaşmaya O Kadarmı Düştük Biz Bu Kadarmı Boş Yaşadık Herşeyi Şimdi Anlıyorum Sevgiye Lanet Edenlerin Hallerini Sanırım Artık Bende Onlardanım Sayende Gidiyorum Sevgili Gözün Aydın Sen Başkalarıyla İken Bende Burada Tek Başıma Kalıyorum Hadi Sevgili Gözün Aydın Hakkımda Helal Olsun Sana Sevgimde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com