Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, için, sözler, şehitler

Şehitler İçin Güzel Sözler

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehitler İçin Güzel Sözler

şehitler için sözler

şehitler için güzel sözler

şehitlerimize güzel anlamlı sözler

şehitlerimiz için söylenmiş güzel sözler

Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez

Yetmiş milyon gül dalı Bu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen yiğit dilleriyiz

Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar gözün arkada kalmasın, ey şehidim!

Git evladım yıllarca ben oğulsuz kalayım Şu yaralı bağrıma kara taşlar çalayım Hadi yavrum hadi git ya gazi ol ya şehit

Dağların Tepesine, Eşkiyanın Alnına, Kızların Kalbine Ölümsüz Mehmetcik Yazacağım

Merhaba Ben Bahriyeliyim Liman Liman Gezerim, Aklıma Eser Kız Tavlarım Aklıma Eser Gemi Temizlerim

Bu ülke Seninle Gurur Duyuyor Vatani Görevinde Başarılar Adam Olmak Adına Son Şansını Da Iyi Değerlendirmeni Dilerim

Gece Nöbetlerinde Beni Aklına Getirmemeye Çalış Uyurken Üstlerine Yakalanmani Istemem

Spora Gidememekten Yakınıyordun Ya Iste Spor Senin Ayağına Geldi Iyi Değerlendir

Vatan Sana Emanet Göster Kendini

Sen Askerdeyken Buralari Bize Emanet

O Guzel Askerlik Anilarini Anlatacagin Gunleri Sabirsizlikla Bekliyorum! Sen Yeter Ki Cabuk Gel, Ben Dinlemeye Raziyim

Ilk Başlarda Kaç Gün Kaldı Yerine Kaç Gün Geçti Diye Sayarsan Senin Icin Daha Kolay Olacaktir Gel Teskere Gel Gönlümüz Seninle

Aşkim Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun, Asker Ocağında Rahat Uyu Bitanem

Şafak Değil Sensizlik Beni Acıtan! Seni çok Özledim Birtanem

Kapını Çalar Mazi, Dalgınlıkla Açarsın, Arar Gözlerin Beni O Günleri Sorarsın Pişmanlık Sarar Seni O Günleri Anlarsın Oturup Bu Aşk Için Sende Aglarsın ama Nafile?

Aşkın Şarabından Bilmeden Ictim, sevda Yolundan Bilmeden Geçtim, aşkın Bir Alevmiş Yar Yar, bir Ateş Parçası, bilmeden Gönlümü Ateşe Verdim

Bugün Ilk Günüm Sensiz Alışmak Kolay Değil Böyle Bir Anda Ayrıldıgımıza Inanmış Değilim Daha

Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasındaYıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasınaSağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine

Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyorAcımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlereKıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com