Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Gezelim, Görelim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
etkileyici, orjinal, sözler

Etkileyici Orjinal Sözler

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Etkileyici Orjinal Sözler

Orjinal Sözler

2012 Orjinal Sözler

Sevildiğini Bilmeden Ölesiye Sevme Sonra Sevende Sen Olursun Ölende

Hayat bir tiyatro salonudurParası olanlar iyi yerlerde otururlar ( S Maugham )

Asla denemeyi bırakma Asla bırakmayı deneme

Biz yalnız bir kez gencizToplum da ancak bu kadarına katlanabilir ( Bob Bowen )

Birisi Ay´ı gösterdiği zaman, aptallar parmağa bakar!

Sabırsız kişi iki kez bekler ( Mack Ginnis )

Derin olan kuyu değil, kısa olan iptir!

Düşüncelerini değiştirmeyenler yalnız deliler ile ölülerdir ( T Lowell )

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zamanherşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum Belki seven sevilir diye

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsenBilki senin için yanan kalbimdir

Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım… Sense kaçırırdın gözlerini benden Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm

Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

Titrer durur ellerim yanında Vücudum ürpermeyle dolar Üşüyorum ben yanında Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

Ne Cennetten Bir Gül Koparıp Cehenneme Dikebilirsin, Nede Cehennemden Bir Kor Alıp Cenneti Yakabilirsin

Paranızı hâlâ sayabiliyorsanız , gerçekten zengin değilsiniz demektir ( J Paul Getty )

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi

Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com