Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, facebook, sözleri

Facebook Sözleri 2012

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Facebook Sözleri 2012

2012 Facebook Sözleri

Facebook Sözleri 2012

Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı

Aşkta kaybeder kumarda kazanırım O parayla da senin aşkını satın alırım

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler

Saati sorduğumda kolunu gösterenler, wc’yi sorduğumda neresini gösterecekler merak ediyorum

Her başarısız erkeğin önünde arkasında değil ama, aklında muhakkak bir kadın vardır

Bir zamanlar 3 dk’lık şarkının sadece “papi papi papi çulo” kısmına eşlik ederek karizma yapmaya çalışan erkekler vardı

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğunda söyleme yavrum bırak kendi bulsun işi ne diyen teyze gözümsün hatta canımsın

Hayatta unutamayacağın en büyük pişmanlık, Pişman olurum diye yapmadıklarındır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com