Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
komik, mesajlar, yılbaşı

Yılbaşı Komik Mesajlar

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yılbaşı Komik Mesajlar

Yılbaşı ile ilgili komik sözler 2012

2012 yılbaşı esprileri

2012 Komik Yılbaşı sözleri ve mesajları sizler için ForumdasNet farkı ile 2012 Yılbaşı ile İlgili Komik Sözler sizlerle

Annem yılbaşında biri geçirmeden gel dedi biri değil iki kişi geçirdi benim yılım nasıl geçer?

2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)

31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı

kestirmeden gidilmeyen tekyer bu senede travestiler sokağımı olacak?

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredecez iddialar açıldı

kurşunlardan vurulan bi laz çocuk noel babaya dava açmış “tamam ben dede yadigarı silahıma mermi istemiştim ama bacağıma değil dedi”

bana baya bi tanımadığım numaralardan sms geldi yılbaşında çoğunu sğol kardeşim diye geçtim, umarım güzel hatumlar yoktur içlerinde bana sulanan ve hayal kırıklına uğrayan adımız topa çıkmasın

Noel baba hediyelerde çin malına dönmüş (ucuza kaçıyor)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com