Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kadardı, mumun, unutmak, ömrü

Hani Unutmak Bir Mumun Ömrü Kadardı.

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hani Unutmak Bir Mumun Ömrü Kadardı.

Hani unutmak bir mumun ömrü kadardı
Kaç mum eridi gözlerimin önünde hayalini eritemedi hiçbiri
Hani imkansızlıklar ellerimizde tükenirdi

Kaç imkansız tükendi avuçlarımda bir sen kalakaldın parmak uçlarımda tek imkansızım
Hani uçurumlara merdivenler yapardık kenetleyip ellerimizi
Sensizlik mi uçurum yaşamak mı uçurum seni sensiz bir başıma
Dokunmakla mı yaşanırdı anılarKıyamadıgım tenine dokunmayalı kaç asır geçti halbuki peki neden yaşamaktan usanmadı anıların

Kelimelerin karışıyor beynimin kıvrımlarına
Sen başka tenlerde erirken ben senin kokunda tükeniyorum
Gitmek kolaydı sen gitmeyi seçerken ben hiç gidemeyen olmuştum halbukiKendime bile itiraf edemediğim sevgini yaşamayı seçen olmuştum

Tek yanlışın tüm dogrularımı sildiği yerdeyimSenle başladıgım ve bir daha hiç ayrılamadıgım yerdeyimSense benden sonra tükettiğin kimbilir kaçıncı sevdanda
Eski bir fotografın yakılmış kısmıyım belki de artıkAma o sonsuz sevgiyi sonsuz kılan parçayımSense puzzlemın kayıp parçası

Hani yeniden severdi insanDenemedim zannetmeSeni silmek için tutundum bir başkasının avuçlarınabeni yabancı ellere nasıl bıraktıgını hiç kabullenemeden
Belki de bir aldatmacanın başrol oyuncusu olarakkalbimin kapılarını kapatıp yüreğimi susturarak

Sana yazılmadı bu satırlar üstüne alınmaBu satırlar yüreğimin sessiz konuşması sadeceDillenmeden aglamasıSesini hiç duyuramadan tekrar susması belki de
Kaç yıl geçti oysa sen umarsızca gideliHani görmeden sevemezdi insanOysa yüzündeki tüm çizgiler ezberimde dururken kalbimden nasıl silinir suretin

İşte yine sensizlik kokan bir gecenin demindeyimSen gideli güneş dogdumu sahiDenizin yosun kokusu yayıldı mı yineMartı çıglıkları sardı mı gökyüzünü ya da gökyüzü aynı mavi miSen gideli gece buralardaGökyüzü hep siyahDeniz yosun kokmuyorDalga sesleri bile sustuYagmurlar yagar bazen gözlerimeSen gittin gideli mevsim hep kışBuzdan bir yatak seriliyor ayaklarımın bastıgı yerlerde

Hani ben hiç gülmekten vazgeçmezdimŞimdi neden sahte gülücükler var yanak kıvrımlarımdaNeden ıslatıyor yagmur damlaları birer çig olup yanaklarımıEn sevdiğim mevsim bahardı şimdi anlıyorum baharım da senPapatyaların üzerine serilip gökyüzünün mavisini seyretmek gibi hala seni düşünmekGelincik tarlasına yol almak gibi hayalinde yaşamakGalatadan İstanbul u seyretmek gibi fotografında uykulu gözlerim yastıgıma sıgınıp sana uyumak

Söyle savurabilirmiyim kalbimden seni ötelereYa da kaç uzak alır götürür seni bendenKaç asır unutturur sevdanı

Hani unutmak bir mumun ömrü kadardı?Kaç mum eritmeli daha?
Yüreğime akıtmadan sevgini ya da kaç mum sığdırmalı hayatıma seni unutmak için?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com