Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günlerimin, hikayesi

Günlerimin Hikayesi

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Günlerimin Hikayesi

Yaşadığın bir dakika öncesini unutmak Yaşayamadığın her an için gözyaşı damlalarına sığınmak Gördüğün her yeni sahnede hayatından bir kesitin gözlerinin önünde canlanması

İzlediğin filmdeki olmadık bir sevişme sahnesinde bile ağlamak Bu durumuna bile bir neden aramamak Hayatın sana verdiklerini toplamadan senden aldıklarının hesabını tutmak Gidenlere kal dememek için yüreğinden akan kanlı gözyaşlarının seni iç kanamadan öldürmesine izin vermek

Sen izin verdikçe yüreğinin kanayıp durmasıKimsenin hayatından bişey almadan yaşamak için aldığın nefeslerin sayısını azaltmaya çalışmakSamimiyetinden şüphe duymadığın insanların en sahtekar yüzlerine gülümseyebilme hasretinSeni senden defalarca kez alıp gitmesine rağmen hala hayata duyduğun inanılmaz bağlılık

Yaşamına son verememe cesareti Yaşamak nedir bilmeyen bir vücuda ettiğin eziyet ve yinede hayattayım bakın diyebilme terbiyesizliği Sonunu biliyorum ben bu yolun deyip yine de girdiğin çıkmaz yollar

Yani sensizlik, imkansızlık, aşksızlık, mutsuzluk, umutsuzluk, hayatsızlık, samimiyetsizlik, huzursuzluk, acımasızlık, güvensizlik, sevgisizlik, merhametsizlik, acımasızlık, tepkisizlik… Yani bensizlik…

Gelen güne lanetle başlamak Giden günü bitirememek Gecelerin bir türlü rahat uyutmaması Gündüzleri de sokaklarda dolaşan ruhsuz bir beden ve donuk bakışlar Mücadeleden vazgeçen bir hayatın nasıl sonlanacağını beklemek

Sonra birden aklıma gelen sen Aniden şimşek gibi başıma düşmesi senli anların sensiz anlarla değişimi İçinde bulunduğum ortamın birden anlamsızlaşması

Hafiften bir şarkı çalar o an kulaklarımda Onun sesinden başkasını da duyamam o an

Sonra deli gözlerin gelir aklıma İçim ısınır gözlerine baktığımda Herkesten farklı bakarsın sen Hele de bana baktın mı dünyalarımız değişir O an gözlerim gözlerinde takılır kalır da bir rüzgar eser hafiften kokunu verir bana ama yalnızca ben duyarım o kokuyu nefes almamın sebebi kokun Seni solumak isterim sadece

Sensiz nefes almanın ne anlamı var? Kokunu vücudumun en ücra köşelerinde hissedebilmek için derinden bir nefes alırım Sadece senin için Damarlarımda kokun dolaşır sen dolaşırsın Ellerini tutar öperim o an dudaklarımda hissettiğim teninin tadını benden çok sevemez kimse Ellerini yüzümde gezdirirsin içim titrer Hem nefesinin sıcaklığı hem ellerinin serinliği O an artık bir başka güzel olur yaşamak Seni yaşamak sen de yaşamak seninle yaşamak…

Sımsıkı sarılırsın bana tüm bedenini bedenimde hissederim Tenim tenine değdiğinde felaketim olur bilirim Sarılmak hiçbir dilde ifade edilemeyen duygular taşır Nasıl anlatılır ki seni hissetmek hem de tüm bedenimde

Aniden gider kaybolursun bu düşten… Gerçek olduğunu söyledikleri hayata dönerim Benim gerçeklerimden uzaklaşarak

Bizim gerçeklerimizi yok sayarak Kimse bilmez bu dünyayı belki Peyami Safa’nın Simerenya’sı, belki Oğuz Atay’ın Olric’i gibi… Hayat gibi cümlelerde nasıl bağlıysa ironiyle birbirlerine anlamını yalnız hissedebilen bilir Ne bugünler geçecek ne hayat sensiz yaşanacak Sana söz kimse dokunmayacak ruhuma

Bu dünyada yalnız ben varım sen yanımda değilsin ve hiç olmadın ki

Hayali bir düş olsa da sanki senden bir can var içimde senin aklına geldikçe imkansızlıklar o can burada atıyor

Ya al canını sahip çık, yada bırak kimsesiz büyüteyim…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com