Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
seviyorum

Seviyorum....

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiznereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini Leylayi kiskandiran bir ben olmustum her sey yolunda giderken tersine donen hayat Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsinOf cekiyorum ve hayatimdaki en buyuk hata seni sevmekti diyorum Vay be icimi semisim Kime gonul vermisde icimi yakmisim keske diyorum keske sevmeseydim Adina lanetler okudugum,gozlerin aklima geldiginde bir silgi olmak istedigimNe ben anlatabilirim nede senin tas kesmis sol yarin anlaya bilirLanet olasica ellerin nasil tuttu bir baskasinin ellerini?Hic dusunmedenmi sana sevgi dolu beniBumuydu sevgin,gozlerimin dalip gittigi yerde sen varsin derken kahrolasi dilin nasilda soyluyordu yalanlariCokmu tatli geliyordu benimle oynamakBilmiyormuydun ki sevince benligimi verecegimiBen seni basimin ustune tac yapmistim gulummm,oysa sen kendini ayaklar altina aldinHicmi vijdanin yoktu sevgiye dair kutsal varligimsin,birakamam diyordunHer adimin nasilda ulasti bir baskasinaKiskanirim seni ellerden derken hicmi icin acimiyordu?Dudaklarimin sicakligini bulabildinmi onun dudaklarinda?Usuyen ellerini oda benim gibi isitabiliyormuydu?Ayrilik vakti geldiginde hoscakal diyemeyecek kadar onunda gozleri doluyormuydu?Icin icin aglayip zamana dusman kesiliyormuydu?Onunda saclari uzun ve dalgalimiydi?Gozlerinin rengi kara,bakislari icini yakiyormuydu?Seni gormek icin her riski aliyormuydu?SENI SEVIYORUM derken ben gibi titriyormuydu?Adina siirler yazip, soguk odasinda senin sevgin ile isinabiliyormuydu?Her yagmur yagdiginda pencereye gozleri takilip seni ariyormuydu?Gece yarisi uykularini bolup seni dusunuyormuydu?Ruyasinda seni gormek icin Rabbine ellerini acip yalvariyormuydu?Bunlari ben yasadim ben bilirim vijdansizSenin gibi zalimler insani hayattan alip olume iterlerSenin gittigin gun benim oldugum gun derken cok ciddiydimSen gittin ama SEREFSIZCEOysa ben alnim acik,sevdam pek hala SEVIYORUMTek bir sey var gulum yasiyorum oylesine

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com