Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, deli, özlüyorum

Bir Adam Var Deli Gibi O'nu Özlüyorum

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Adam Var Deli Gibi O'nu Özlüyorum

Bir adam özlüyorumNe gördüğüm,,ne bildiğim,,ne de öpüp kokladığımBir adam özlüyorum işte gözümden yaş akıtmayan,,terkedip gitmeyen

Bir adam war biliyorum hiç tanışmadığım ama adımın her harfinin her zerresini ezbere bilen,,tenimin her karesinin her noktasını deli gibi sewen

İşte ben o adamı özlüyorumGeçerken uğramadı bu hüzünler kalbime biliyorumO akıyor bu yaşlar hissediyorumTüm geç kaldığım oyunlarım gibi onada geç kalmak istemiyorum

Konuşunca diner sanıyorum acılar sesimi rüzgarlara emanet edip ona yolluyorum "" adam "o"rada biliyorumBuruk sesimi dinliyor sert rüzgarlarımın esintisindeCamdan bir kalple değil;dağ gibi,,taş gibi bir kalple onu bekliyorum

Bir adam war deli gibi "o"nu özlüyorumDilimimden damlayan kanlarla acımı akıtıyorumBeni çek diye "o"na yalwarıyorum

Hiç görmediğim,,hiç bilmediğim ama çok sewdiğim adam sana susuyorum

Beni çek,,beni çek,,beni çek Adam'm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com