Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, hastanesi, numune

Adana Numune Hastanesi

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Adana Numune Hastanesi

Hasta tanı tedavi konularında bilimsel ve nitelikli çağdaş, güleryüzlü, sağlık hizmetlerinin verilmesini, verilen bu sağlık hizmetlerinde ölçü kabul edilen istatistiksel değerlerin ülkemiz ve özellikle bölgemiz bazında çağdaş ve geçmiş ülkelerin değerlerine ulaşmasına etkin ve etkili katkının yapılması

Adana ili ile sağlık hizmeti sunduğumuz tüm bölge halkının ve özel yada resmi sosyal güvenlik kurumlarına (Bağ-Kur, Emekli Sandığı, SSK, Yeşil Kart gibi), hasta haklarına saygılı hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı tüm kaynaklarını etkin kullanan hastalarına ihtiyaçları olan sağlık hizmetini sunarken hastaların ve yakınlarının memnuniyetini de önemseyen çağdaş yönetim anlayışı ile; ilimiz birinci basamak sağlık kurumları ve diğer hastaneler ile koordineli çalışan bu kurum ve hastane ile sağlıklı bir sevk sistemi oluşturan birinci basamak sağlık kurumlarında çalışanlara hastanemiz poliklinik ve servislerde izlediğimiz hastalara temel sağlık hizmetleri konularında eğitim desteğini önemseyen ve veren hizmet anlayışı ile nitelikli sağlık hizmetleri sunmayı

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimlik görevine Prof Dr Metin AYDIN getirilmiştir

TEL : (322) 226 03 31 (10 hat)

ADRES :Merkez / Merkez / ADANA
ada863vh@saglikgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com