Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Tarih / Coğrafya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anıtı, ingilteredeki, mehmetcik

İngiltere'deki Mehmetçik Anıtı

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İngiltere'deki Mehmetçik Anıtı

İngiltere'de Oxfort Street'de tam meydanın ordasında bir Mehmetçik anıtı varmışAma bu anıt bizim kahramanlığımız göstermek için değil alay etmek içinMehmetçiğin tüfeğinin ucunda bir süngü var ve o süngü ile yerde yatan izci kılıklı bir adamı süngülerken yapmışlarAltında da "Türkler Çanakkale'de Babanı İşte Böyle Öldürdüler!" yazıyorduAma iç demiyorlarki senin babanın orda ne işi vardı?Neden o kadar ağı silahla,toplarla tüfeklerle bizim sadece imanı olan mehmetçiğimize saldırıyor?
Bu anıtın aynısını Cambridge Street'e de yapmışlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com