Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dediğini, etmedim, iki

Bir Dediğini İki Etmedim.

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Dediğini İki Etmedim.

Bir mahallede yeni komşularıyla çay sohbeti yapan kadına komşuları ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var Kocanın BİR dediğini İKİ etmiyorsun Bu mutluluğunun sırrını bizede anlat '' derler ''Kısaca anlatayım'' der kadın ve anlatmaya başlar: ''Düğünümüz bittikten sonra kocam kendi atında , bende kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi kocam arkasına döndü ve benim atıma 'BİR' dedi Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar arkasına dönüp atıma 'İKİ' dedi Az sonra atım takrar aynı şekilde tökezleyince eşim arkasını döndü ve at'a ''ÜÇ'' dedi ve belinden tabancasını çıkartıp atımı anlından vurduAt oracıkta kanlar içinde yere yığılıp öldü Ben şok olmuştum ve ata çok üzüldüm Eşime bir hışımla çıkıştım '' Yazık değil mi atı neden vurdun!!?'' diye sordum Eşim arkasını döndü ve bana '' BİR '' dedi Ve o günden sonra kocamın bir dediğini iki etmedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com