Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ezine, meslek, okulu, yüksek

Ezine Meslek Yüksek Okulu

Eski 08-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ezine Meslek Yüksek Okulu

düzenleAğustos 2007

Ezine Meslek Yüksekokulu 1994 - 1995 Eğitim Öğretim yılında Esentepe`de bulunan binada İşletme ve Muhasebe olmak üzere 2 program ve 44 öğrenci ile öğretime başlamıştırEğitim Öğretime Örgün olarak başlayan Yüksekokulumuz 1998 - 1999 Eğitim Öğretim dönemindeki Muhasebe Programı Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları şekline dönüştürülmüştür Aynı dönemde II Öğretim de ilave edilmiştirKuruluşundan bugüne kadar (Haziran 2003 itibariyle) 996 öğrenci mezun olmuştur Mezun öğrencilerimizin tamamına yakını çeşitli kuruluşlarda çalışmaktadırlar Her iki programda (2005-2006 öğryılı itibariyle) 197`si kız , 240`ı erkek olmak üzere toplam 450 öğrenci öğrenim görmektedirYüksekokulumuz Eğitim ve Öğretimi kolaylaştırmak, sosyal ve kültürel gelişmelere yardımcı olmak için kız öğrencilerimizin barındırılmalarını temin bakımından 108 yatak kapasiteli Öğrenci Konukevi`ne sahiptir Konukevi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde düzenlenmiştir Erkek Öğrenciler ise Ezine deki mevcut müstakil evlerde kalabilmektedirOkul çevresinde çeşitli vakalar olsa da gayet şirin bir ilçedirOrada okumuş ve mezun olmuş bir öğrenci olarak tavsiye edilebilirliği hala devam eden bir okuldurayrıca eğitim kalitesi de yüksektirMurat Gençoğlu adlı öğrenci çıkan yangında feci şekilde can vermiştir adına anıt dikilmiştir
==Dış Bağlantı==
[http://wwwezinemyocom Ezine Meslek Yüksek Okulu]

Bu makale, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Ezine Meslek Yüksek Okulu maddesinden kopyalanmıştır Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında özgürce kullanılabilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com