Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boş, delik, dünya, kutuplardaki, teorisi

Boş Dünya Ve Kutuplardaki Delik Teorisi

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Boş Dünya Ve Kutuplardaki Delik Teorisi

Bilenler bilir meşhur bir teori var buna göre dünyanın içi boşmuş ve orada yaşayan çok eski bir medeniyet varmış Agarta ve Şambala uygarlıkları orada bulunuyormuş Burası içteki bir ışık kaynağıyla aydınlatılıyormuş nehirler göller yeşillikler vb varmış Başta uçuk gelebilir ama birçok kişi bu konuda kitap yazdı bizden de Turgut Gürsan'ın kitaplarını okuyabilirsiniz Bu dünyada her iki kutupta bulunan birer delikten giriliyormuş
Ben nette kutupları aratmış delik resmi bulamamıştım tabii google earth'e baktığımda da kutuplardaki delikler (eğer varsalar) görünmüyordu ama bugün internethaberde bir haber okudum kutuplardaki buzulların erimesiyle ilgili, ESA (avrupa uzay merkezi) araştırma yapmış onunla ilgili kuzey kutbunun resmi var ve kuzey kutbunda delik görünüyor, acaba bu bahsedilen delik mi merak ettim
haberin linki
http://wwwinternethabercom/news_detailphp?id=104190

tabii bu da prijinal haberin linki ESA'nın sitesinden, orada resimlerin büyük hallerini de görebilirsiniz
ESA Portal - Satellites witness lowest Arctic ice coverage in history

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com