Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlangıç, için

Başlangıç İçin Nasıl?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Başlangıç İçin Nasıl?

Arkadaşlar dün rüya defteri tutmaya başladımve gece gördüğüm 2 rüyayı hatırlıyorumönce bi rüyaya daldım ama o rüyayı tam olarak hatırlamıyorum sadece hatırladığım, rüyadaydım ve kemal sunalı görmüştümshow mu yapıyodu konuşma mı orasını tam hatırlayamıyorumSonra birden uyandım ve rüyamda gördüklerimi not aldım kalemle harfleri düzgün yazamıyordum ama rüyayı unutmamak için bi kaç kelime yazmalıyım diye düşündümYazdım ve gerisini hatırlamıyorumİşin ilginç yanı sabah kalktığımda rüya günlüğümde hiçbişey yazmıyodu ama rüyayla ilgili çok şey hatırlamasamda kemal sunalla ilgili olduğunu ve rüya günlüğüme bişeyler karaladığımı çok iyi hatırlıyorumsanırım bu rüya içinde rüyaydı

Öteki rüyam sabaha yakın oldu sanırım rüyamda bi diziyle bi filmin senaryosunu birazcık karıştırarak bizim oralara benzer yerlerde yeni bir senaryo vardıSonra bende başrol olarak dahil oldum o senaryoya Tabi bunları yaparken rüyamda olduğumun farkında değilimSonra "düşündüm acaba son model bi araba yaratsam mı kendime bu artist herifin suratı nasıl değişir" diye acaba diye merak ettim ve yarattımAma yinede rüyada olduğumun farkına varmadımRüya bi süre daha devam etti ve uyandım

Günlük tutmaya dün başladım ve bu sabah 2 rüyayı(1yi tam hatırlayamadığımdan yazmadım) yazdım başlangıç için iyi mi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Başlangıç İçin Nasıl?

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Başlangıç İçin Nasıl?

Evet güzel gidiyorsun yalnız hergün bir önceki günle birlikte oku rüyalarını Yani 1gün yazdın 2gün yazdıktan sonra ikisini oku 3gün üçünü oku böyle güncel tut unutma görüntüyü ve detaylı yaz Yani renkleri, sayıları ,kişileri vs Renk çalışmasına başla yani bir renk seç örneğin kırmızı Nerede ne zaman kırmızı renkte bir şey görünce nefesini tut ve 'acaba rüyada mıyım? buraya nasıl geldim?' gibi sorular sor kendine Bir kaç gün sonra zihnin buna alışacak ve rüyadayken kırmızı renkte bir cisim gördüğü zaman sana bu komutu verecek ve rüyada olduğunun farkına varacaksınDüzenli çalış

İyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com