Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitmeseydi, keşke

Keşke Bitmeseydi :(

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Genelde güzel bir rüya görürüm En muhteşem yerinde rüya biter Bakın biride uyandırmıyor kendiliğinden en güzel yerinde bitiyor Böyle olmasından mutsuzum açıkçası ama genede yardımlarınıza açığım biliyorum biraz sıradan sade hatta biraz soğuk bir konu ama esirgemessiniz umarım yardımlarınız Asıl isteğim rüyamın uzun sürmesi ve o en güzel an dediğimiz yerin hiç bitmemesi Psikoloğa gitsem kesinlikle net bir cevap alamam

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

matrix filmindeki gibi devamlı rüyada mı kalmak istiyorsun, bir daha düşünmelisin
en güzel anın hiç bitmemesi üzerine kısa bir yorum ra bilgileri serisinde okumuş olabilirim kitapta diyorki ; ""sevgi katının deneyimlemek normal şartlarda 10 milyon yıldır biz 25 milyon yıl deneyimledik"" demek istenilen sevgi yada güzel "an"ların bitmemesini istemek le kendi gelişimini sınırlamış oluyorsunsaygılar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Şimdi oturup bundan seni vazgeçirmeye çalışmak mantıklı gelmedi onun yerine biraz bakındım şu siteye rastladım
The Dream Herb & Other Lucid Dreaming Supplements | dream studies portal

Daha vivid rüyalar görmeye yaradığı iddia edilmiş ama bu ürünlere ulaşman cebinde oldukça iyi para olmasını gerektiriyor sanıyorum Bu kadar önemli ise senin için, en iyi seçenek bu Tabi Lusid dısında ama bu site zaten lusid ile ilgili bir ton bilgi ile dolu aradığın cevabı belki bu tarz seylerde bulursun Google'a dream supplements diye arama yapmayı dene Yani işe yarayacak mı onu bile bilemezsin ben şans eseri ornegim bu ürünlerin varlığını ama ihtiyac duymadığım için derin arastirma yapmadım belki de palavra Belki de gercek

Başka bir site daha buldum burası hala calisiyor mu fiyatlar güncel mı bilmiyorum ama öyle bile olsa Turkiyeye getirmen biraz zahmetli Amerikan adres gerekecek 100 dolar onun buraya gelmesi sadece Uyuşturucu sanılma riski var vsvsvsvs
Blend - Dreamer's Blend Tea/Smoke

Altını çiziyorum İşe yarayıp yaramadığını konusunda bir fikir beyan etmiyorum ama bu da varmış diyorum hepsi bu

İyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com