Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aleminde, geçiyor, internet, rüyalarım

Rüyalarım İnternet Aleminde Geciyor.

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Merhaba

arkadaşlar ben yattığımda uykuya daldıgımda rüyamda facebook adlı sitedede arkadaşımla konusuyorum ama onun içindeyim bi insan değilim ama genelde bu rüya çok kısa sürüyo daha sonra uyanıyom saat 12de yattım bu saate kadar sürekli daldım uyandım daldım uyandım her uyandıgımda kendime telkin vererek rüyada bilinçimi kazanıcağımı telkin verdim ancak rüyalar okadar değişiktiki hiç gerçekci değildi bi oyun gibiydi

birde arkadaşlar ben B12 vitamini almayı düşünüyorum bir zararı yok diyolar doğrumudur ? ( unutkanlık ilaçı rüyalarınızı hatırlamak için )

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bana da bir benzeri oluyor Önce rüyayı görüyorum, daha sonra uyanıyorum, notebook yatağın kenarında hazır, hemen açıp msnden arkadaşıma rüyayı anlatıyorum Derken bilgisayar kaybolmaya başlıyor Msnde olduğumu sanıyorum ama bu rüya sonrası bir açık göz halüsinasyonu! Sık sık başıma geliyor bu

Ayrıca sırf rüyalarını hatırlamak için b12 kullanmanı önermem Bende anemiye bağlı b12 eksikliği var, doktor b12 ilacı verdi ve bu yüzden kullanıyorum Doktora gidip (varsa) b12 eksiğinin sebebini öğrenmelisin Bu anemi de olabilir, alyuvar büyümesi de olabilir Buna göre doktorun vereceği ilacı kullanmalısın

B12'nin bir zararı yok ama doğru kullanılmadığında faydası da olmayabilir

Bu arada unutkanlık sadece b12 ile değil, diğer b vitaminleriyle de ilişkili

(diğer bazı b vitaminleri doğru dozda kullanılmadığında tehlikeli olabiliyor)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

İs-Ma-İl Nickli Üyeden Alıntı

Bana da bir benzeri oluyor Önce rüyayı görüyorum, daha sonra uyanıyorum, notebook yatağın kenarında hazır, hemen açıp msnden arkadaşıma rüyayı anlatıyorum Derken bilgisayar kaybolmaya başlıyor Msnde olduğumu sanıyorum ama bu rüya sonrası bir açık göz halüsinasyonu! Sık sık başıma geliyor bu

Ayrıca sırf rüyalarını hatırlamak için b12 kullanmanı önermem Bende anemiye bağlı b12 eksikliği var, doktor b12 ilacı verdi ve bu yüzden kullanıyorum Doktora gidip (varsa) b12 eksiğinin sebebini öğrenmelisin Bu anemi de olabilir, alyuvar büyümesi de olabilir Buna göre doktorun vereceği ilacı kullanmalısın

B12'nin bir zararı yok ama doğru kullanılmadığında faydası da olmayabilir

Bu arada unutkanlık sadece b12 ile değil, diğer b vitaminleriyle de ilişkili

(diğer bazı b vitaminleri doğru dozda kullanılmadığında tehlikeli olabiliyor)

Düşünceleriniz için teşekkür ederim
bende tam olarak öyle notebook filan gözükmüyor bildiğiniz tam bilgisayarın içindeyim o gözden bakıyorum yani çok garip

ARKADAŞLAR BİRDE LUCİD RÜYA İÇİN BANA ÖNEREBİLCEĞİNİZ BİR YARDIMCI KİTAP VARMI ALAYIM ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com