Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
totem, verelim, örnekleri

Totem Örnekleri Verelim

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Totem Örnekleri Verelim

Daha önce Lucid teknikleriyle ilgili bir yazı paylaşmıştım Her ne kadar teknikleri kendim de uygulamaya çalışsam da kafam şu sıralar dolu olduğu için tekniklerimi pek fazla kullanamıyorum Ve totem olayını iyice kafaya takmış durumdayım şu sıralar Gerçekten farklı ve gizemli olduğunu bana hissettirecek spesifik bir totem bulmak istiyorum Bu konuda fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim Şimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Totem Örnekleri Verelim

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Totem Örnekleri Verelim

buraya nasıl geldim diye soruyorum ben eğer bilmiyorsam aha rüyadayım diyip seviniyorum rüyada geçen rüyamda bizim evde uyuduk sonra rüya içinde rüya görüyordum buraya nasıl geldim dedim cevap uyudum ve geldim di sorun burda başladı en saçma lucid di herhalde bu sonra rüya da olduğum odaya bizim evde uyuduğumuz arkadaşlar geldi onlarda lucidde olduğunu söyledi ben şaştım falan sonra ne yapalım inandık bir sürü tanıdık vardı (: neyse benim tutemimyor haftada 1 lucid oluyor 3 hafta önce çalışmaya başladım 2-3 gün çalıştım o zxamandan beri 4 kez gördüm lucid

Alıntı Yaparak Cevapla

Totem Örnekleri Verelim

Eski 08-20-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Totem Örnekleri Verelim

Hiç gerçeklik testi uygulamadım sürekli ben şuan rüyada mıyım acaba rüyamı görüyorum dedim gece 10da yatıyorum 11de uyumus oluyorum 55 saat sonraya alarmı kuruyorum 1 saat pc oynuyorum sonra sırtustu yatıyorum mıld teknıgını uyguluyorum kendımı ruyada bılıncımın acıldıgını hayal edıp az sonra ruya gorcem bılıncım acılcak ruyada oldugumu farketcem 20 kere tekrarlıyorum 3 gundur 3 gecedır lucıd oluyorum belkı ısıne yarar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com