Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ediyorum, için, kendimi, napmalıyım, nefret, sevmiyorum, vücudumdan

Kendimi Hiç Sevmiyorum, Vücudumdan Nefret Ediyorum, Bunun İçin Napmalıyım ?:/

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

merhaba arkadaşlar Uzun süredir bu telkinler vs gibi işlerle ilgileniyorum, ama olumlu düşünmeyi beceremediğim için her seferinde başa sarıyorum 1 hafta iyiysem, 2 ay negatifim Neden böle oluyor gerçekten bilmiyorum, hep olumsuz düşünüyorum,hep geçmişte yaşadığım acıları gözümde canlandırıp ağlıyorum falan Şu sıralar da gerçekten çaresiz durumdayım, kafayı yemekten gerçekten korkuyorum

hiçbi zaman kendini sevebilen bi insan olmadım, uzun süredir bir ilişkim var, sevgilim beni çok seven biri fakat ben onu resmen kendimden soğutuyorum hareketlerimle Ben daha kendimi,huylarımı , görünüşümü sevmiyorum, kendime hiç bir giydiğimi yakıştırmıyorum, vücudumun hiç bir yerini sevmiyorum, o beni nasıl sevsin ki diye bu sevgiyi hak etmediğimi düşünüyorum

Sürekli kendimi onun yanında ezik ve çirkin, paspal biri gibi hissediyorum Benden önce 2 sevgilisi olmuş, o 2 kızı da takıntı yaptım, onları o kadar beğeniyorum ki Çok güzel geliyolar bana ,kıskanıyorum onları yaa kendime yakıştıramıyorum bunu ama elimde değil, sürekli o kızları merak ediyorum bi şekilde sosyal ağları fln kullanıp herşeylerini öğrenmeye çalışıyorum Sizce de manyakça bi durum değil mi?Kurtuluyorum bazen 2 ay profillerine bakmadığım oluyor ama sonra bi başlayınca günde defalarca bakıyorum

sevgilimi hala onlarla yakıştırıyorum sanırım, o kızlarda neyi beğendiğini merak ediyorum,onlar gibi olmaya çalışıyorum vs Kendime özgüvensiz, kendini çoğu zaman çirkin ve ezik hisseden biri oldum

düzeltmiştim bu durumu başka bi sitedeki telkinlerle ama geri döndü bana maalesef Napıcam bilmiyorum,kendimi beğenmedikçe daha da çirkinleşiyormuşum gibi geliyor Aynaya baktığımda sinirden ağlayasım geliyor Neden bende onlar gibi şöle böle değilim diye Bu durumu olumlamalarla düzeltmek mümkün mü? Kendime dayanamıyorum artık çünkü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Ahhh, Aynı sorun bende de var Hemde tıpa tıp aynısı
Ben sadece şunu söyleyeyim sana,insana sevdikleri güzel gelir Onlar güzelse , sen sevgilin için daha güzelsindir
Öyle olmasa herkes sevgilisini bırakıp manken gibi kızlara giderdi
Çirkinleşme olayı bendede var Etrafımda o kdr güzel insan görüyorum ki, ağlıyorum adeta neden böyleyim diye :/
Ama mutlu oldugum zamanlarda aynaya bakınca hep dünya güzeli gibi görürdüm kendimi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Lovemeter Nickli Üyeden Alıntı

Ahhh, Aynı sorun bende de var Hemde tıpa tıp aynısı
Ben sadece şunu söyleyeyim sana,insana sevdikleri güzel gelir Onlar güzelse , sen sevgilin için daha güzelsindir
Öyle olmasa herkes sevgilisini bırakıp manken gibi kızlara giderdi
Çirkinleşme olayı bendede var Etrafımda o kdr güzel insan görüyorum ki, ağlıyorum adeta neden böyleyim diye :/
Ama mutlu oldugum zamanlarda aynaya bakınca hep dünya güzeli gibi görürdüm kendimi

bilmiyorumki ben kendimi çirkin bulduğum için onunda beni öle gördüğünü düşünüyorum Ne çok güzelim ne çok çirkinim tam arada kalmışım böyle

Ben hiçbiyerimi sevmiyorum yaa, saçlarım berbat, azcık kilo alsam yüzüm toparlak oluyor ıyy , boyum zaten kısa , bacaklarım da hafif çarpık , hiçbir giydiğimi kendime yakıştıramıyorum Özgüvende sıfır olunca berbat hissediyosun Millete imreniyorum sürekli dediğin gibi neden bende böle güzel güzel giyinip güzel hissedemiyorum kendimi diye Hep paspal gibiyim kendime değer vermiyorum ki

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com