Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başarız, bükme, denemem, kaşık

Kaşık Bükme Denemem Başarız Ama..

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kaşık Bükme Denemem Başarız Ama..

Merhaba arkadaşlar ben biraz önce banyo ediyordum ve aklımda kaşık bükmek vardıKendime diyordum içimden bunu herkez yapabilir bunda ne varBebek oyuncağı hamurun teki zaten kaşık yapacam çok kolayFelan diyordum sonra beynimi bosaltmaya calistim banyo yaparken gozlerimi kapadım 10 dk ya yakın derin ve yavaş nefes aldım her nefes verişimde zihnimden düşünceler çıkıyor ve kayboluyorGibi hayal ettim bunu 10 dk ya yakın yaptım baya iyi oldu hayal felan kurdum azcık sonra banyodan çıktım temizlendim yatağıma gittim kaşıkla sonra bu hamur ben bunu bükerim bundan kolay ne var herkez yapıyor gibi telkinler verdim daha sonra şu metodu uyguladım

Alevli Eller Metodu : Kaşığı size gösterdiğim şekilde tutarken ellerinizin tamamen alev aldığını ve sürekli yandığını imajine edin Ellerinizdeki o son derece yüksek ısının tüm kaşığa yayıldığını ve kaşığın eridiğini düşünün

fakat yapamadım ama kesinlikle hayal kırıklığına uğramadım çok eminim ve kendime gülerek sonra yaparımGibi telkinler verdim ama içeriden sesler geliyordu televizyon sesi ondan galiba dikkatimi sağlıyamadım

Acaba bu teknik faydalımı başka nasıl bir teknik uygulamalıyım?Yapanlar yardımcı olabilir mi? En kısa zaman da yapacağımdan eminim!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com