Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cord, gümüş, inceleme, kordon, silver

Gümüş Kordon (Silver Cord) İnceleme

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gümüş Kordon (Silver Cord) İnceleme

Gümüş kordon hakkında, ışıktan yapılmış elastik bir kablo gibi, çok parlak, çok uzun, düz olarak tarif edilmiştirGeniş ve
fiziksel beden üzerinde birkaç olası konumlardan birine bağlıdırVücutla Kordon Bagı Koparsa , bugüne kadar fiziksel
bedene geri dönmek için bu noktada imkansız hale gelir Bu nedenle, gümüş kordon sınırına dayanmış ve kopmuş olur bu
nokta o "geri dönüşü olmayan ölüm" tanımlayabilirsiniz

out_of_body_stagesjpg

silber1gif

silber4gif
silber3gif

İncilden Gümüş Kordon
Hatırladın - gümüş kablosu kopmuş, ya altın kase bozuldu önce; sürahi bahar veya kuyu başında kırık tekerleği ve gelen yere toz döner ve ruhu geri döner paramparça önce Allah'a kim verdi12:06
Not Tam Anlamıyla Çevirlemektedir

"Remember him - before the silver cord is severed, or the golden bowl is broken; before the pitcher is shattered at the
spring, or the wheel broken at the well, and the dust returns to the ground it came from, and the spirit returns to God who
gave it(Eccl 12:6-7 Yeni Ulustararası Sürüm)

Ölüme Yakın Deneyim Yaşayanlar
Gümüş Kordon bağlı olması Görülme olmuştur Fiziksel Vücut üzerinde çeşitli yerler A Listesi
(Başın arkasında, başın üst veya alın)

Onların gümüş kordon fiziksel bedenin başın arkasına takılan gördüm İnsanlar: Dianne Morrissey

Onların gümüş kordon fiziksel bedenin başın üst bağlı gören insanlar: Alice Morrison-Mays
Fiziksel bedenin alnına ekli gümüş kordon gördüm İnsanlar: Edgar Cayce , Sylvan Muldoon
(2) Göğüs
Fiziksel bedenin göğsüne takılan kendi gümüş kordon gördüm İnsanlar: Alfred Ballabene
(3) Karın
Fiziksel bedenin karın ekli gümüş kordon gördüm İnsanlar: Joni Maggi
(4) Geri
Fiziksel bedenin arkasına iliştirilmiş gümüş kordon gördüm İnsanlar: (yakında daha fazla geliyor!)
(1) Kafa Top
Sol ve / veya başın üst yoluyla vücuda geri İnsanlar: Jayne Smith , Arthur Yensen , Pam Reynolds , esrar
(2) Göğüs
Onların göğüs üzerinden sola ve / veya vücut döndü İnsanlar: Betty Eadie , Margaret Birkin , Michael
(3) Karın
Karınlarına üzerinden sola ve / veya vücut döndü İnsanlar: Donna Gotti , Lynn Russell
(4) Ayaklar
Sol ve / veya ayakları yoluyla vücuda geri İnsanlar: Susan Blackmore , Jack Foreman , Debbie Molec

Kaynakça
Silver cord - near-death experiences
silver cord

Alıntı Deildir Benim Çevirimen:Gökhansamed

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com