Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2deneyim

2.Deneyim

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2.Deneyim

merhaba arkadaslar tekrar psi-wheel i cevirmeye calıstım ortamda cok az rüzgar vardı ama bulundugum konumda rüzgar hic tesir etmiyordu neyse konuya geceyim ellerimi büraz ısıttım birbirine sürttüm ellerimi sonra elimi psi wheel in 2 yaına koydum cevirdigimi hayal ettim dikkatimi ceken bir sey oldu ben ne kadar cok caba sarfedersem psi wheel o akdar yavas dönüordu icimden birde az caba sarf edeyim dedim az caba (az caba burda kendimi fazla kasmadan cok yorulmadan anlamında) dedim sonra bir baktım psi-whell dönüor bundan önce bir konu acmıstım psi-ball yaparken elimin merkezinde hayali bir küre seklinde nokta hissediorum die onun aynısı psi wheel e uyguladım sonra yine az caba gösterdim ve birde baktım psi wheel dönüor ama söyle ilginç birsey oldu psi-wheel i hareket ettirmek istedigim yönün tersine döndügünü gördüm sonra icimden acaba rüzgarmı etki ediyor die tekrar denedim bu sefer istedigim yönde döndü zaten bulundugum yerde rüzgar tesir etmiyordu ama yinde denedim ve oldu 2 kez tam 1 kez yarım tur döndürdüm zaman aralıgı olarak 10 sn gibi sürelerdeydi ve simdi bu deneyimimi sizlerle paylasıorum psi wheel ve psi-ball dan bıkmadan usanmadan yapmaya devam edecegim

iyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com