Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gördüğümüz, görebiliriz, rüyayı, tekrar, önce

Daha Önce Gördüğümüz Rüyayı Tekrar Nasıl Görebiliriz ?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Daha Önce Gördüğümüz Rüyayı Tekrar Nasıl Görebiliriz ?

Merhaba

Başlıkta gördüğünüz gibi sorunum bu

Gördüğüm rüyayı sadece özet geçmek istiyorum, tamamını paylaşmak istemiyorum

"Rüyada bir kız ile tanışıyorum ve birbirimizi seviyoruz, aşığız"
Ayrıca kızın şeklini ismini falan biliyorum yani rüyada öğrendim, bir tanıdığım bunun duru görü olduğunu, duru görünün arttığını söyledi her neyse orası farklı bir konu ancak benim sormak istediğim ben bu rüyayı tamamlayamadım yani o rüyanın sonunu öğrenmek istiyorum kızı daha önce hiç görmediğime eminim ve sanırım o rüya bir uyarıcı rüya Allaha dua ettim yalnızca merakımdan eğer bir uyarıcı rüya ise devamını görmek istiyorum rüyadan birden bire çıkmadım Sağ olsun annemin "Kalk artık!" diye bağırması ile rüya bitti

* Merakım ise gerçekte öyle birisi var mıdır yani gördüklerim gerçekleri mi anlatıyor ?
Rüyayı tekrar görmek istiyorum, devamını

Sizden isteğim, bilgisi olan yardımcı olabilecek kişilerden akşam rüya görmek için Dualar veya Meditasyon vs önerirseniz çok mutlu olurum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com