Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlayamadım, çok, karısık

Anlayamadım Cok Karısık...

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anlayamadım Cok Karısık...

Arkadaslar 2 gece ust uste benım ıcın anlamı buyuk ız bırakan 2 ruya gordum fakat ne anlama geldıgını anlayabılmıs degılım
İlk ruyam 2 gece once gordugum

İlk olarak ya bır trenın ıcındeyım ve onumdekı rayları goruyuyorum yada tren benım aslında Sonra rayların onununde tomruklar belırmeye baslıyor Ve tomruklara ragmen kolay bı sekılde yola devam edıyorum Sonra ben ve yanımda kım oldugunu blmedıgım bır kadın var hava kararmıs sankı yenı aksam olmus gıbı onumuzde cok ama cok dık bır kopru var Egım nerdeyse matematıksel olarak %70 ustu o kadar bısey o kadınla sankı oradan gecmek zorundayız hızlıca kosarak koprunun ustune kadar gelıyoruz iniş ise cok tehlıkeli hızımızı alamıyoruz ve asagıya dogru ıstemsız olarak ılerlıyoruz bu arada yaslı kadın dengesını kaybedıyor ve o sırada ben onu yakalıyorum ve o inişi dusmeden fazla zorlanmadan ınıyorum bu sekılde sorunsuz ınmemede sasırmıstım dogrusu koprunun sonunda bu sefer sankı katlı otoparka benzer bı yere gelıyoruz karanlık hala ve bır kopek belırıyor Bu sefer tunelden uzaktayız Kopek yuzunden de tunele dogru kosuyoruz oradan bır kadın belırıyor ve bızi halat yardımıyla yukarı dogru cıkmamıza yardımcı oluyor Bu ruyadan acıkcası bayagı etkılendım ama asıl ruya bundan sonrakı gun yanı bu gece gordugum ruya

Daha kısa fakat benım ıcın daha anlamlı

Şeytan tarafından ozellıkler verılmıs bırı var seytanı gormuyorm ama onun sayesınde kazandıgı bazı yeteneklerı var Bunu gorunce cok ılgımı cekıyor ve banada ogretmesını ıstıyorum ama o reddiyor sonra ondan ıstedıgım ozellıgı elde edıyorum seytan tarafından bana o cocuk aracılıgıyla verıyor Bende seytan tarafından kucuk gorulen ve onemsenmeyen gucun onemını ve buyuklugunu goruyorum ve onu alt edebılecek gıce sahıp uluyorum sonra Allah için onu yoketmek ıstıyorum boyle bır amac edınıyorum ve daha sonra uyandım gece saat 530 cıvarı ne anlama gelıyo bunlar lutfen yardım edın lutfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com