Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, garip, olay

Çok Garip Bir Olay !

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok Garip Bir Olay !

Aslında bakarsanız garipliği kişiye göre değişir fakat beni derinden etkileyip,bu forumu bulup üye olmaya itecek kadar garipti

Uzatmadan anlatayım ; 8-9 sene önce Lösemi hastası bir arkadaşım vardı orta okuldan,sanırım 6 sınıfta tedavi amaçlı aramızdan ayrıldı ve birdaha ne haberini aldım,ne de merak ettim (aklımdan uçup gitti yani),aradan geçen 9-10 senede aklıma dahi gelmedi,varlığını bile unuttum,fakat geçen gün uyurken rüyamda kendisini gördüm,benimle,bana yabancı bir ortamda zaman geçirip muhabbet ediyordu,rüyamın sonunu hatırlamıyorum fakat sıçrayarak uyandım,telefonuma mesaj gelmiş,mesajı gördüm inanamadım,arkadaşım hastalığını yenmiş,numaramı bulmuş ve gecenin bir vakti bana mesaj atıyor

O rüyadan önce bana sorsanız çocuğu hatırlamam mümkün değil,saatlerce düşünmem lazım,fakat rüyamda herşeyiyle çok net hatırlıyorum ve o rüya esnasında kendisi bana mesaj atıyor

Artık rüyalara yüklediğim anlam ve bende olan etkileri kat be kat artacak eminim,hayırdır inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com