Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgiler, edebilir, yardım

Bilgiler Yardım Edebilir Mi?

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Merhaba size birşey sormam gerekiyor bizim oturduğumuz evin karşısında mezarlıklar ve psikolojik olduğunu düşünmüştüm ilk başta ama değil akşamları hep istemeden uyanıyorum ve birşeyler bana dokunuyor ilk hissettiğimde çok korkuyordum ama korkularımı yendim ve hiçbir korkum yok ama beni rahatsız eden şey ne? Ruhlar olabilir mi yada cinler mi??Ama 2 ay oldu bana sadece dokunuyorlar ve sonra başka biryerden acayip sesler geliyor bana hiç bir zararı yok şimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-20-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Dokunma Deildir Enerji Harketleri Anlına veya Başka Bir Uzuluna veya Bölge Odaklandıgında Beyin Oraya OdaklanırDaha Hassas Bilgi Alır En Hassas Elektriksel Faliyetleri HisseterÖrnegin: Trans Çalışmalarında Genellikle Vücutunda Bir yere Odaklanır (Elinde Deildir) Orada Faliyetler Artar(Uyuşma/Elektriksel Faliyetler)
Umarım Rahatlamışımdır Vücut Elektrik Düşük MicroVolt Düzeyinde vardır
Sesler Konusunda Birşey Yapamam Kulak Çınlamaları (Sesisizligin Sesi)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com