Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beyazlar, garip, giymiş, yaratık

Beyazlar Giymiş Garip Yaratık

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beyazlar Giymiş Garip Yaratık

Bundan yaklaşık 4-5 yıl önceydiAnkara'nın Beştepe semtinde yaklaşık 10 katlı bir binada oturuyordukBen normalde uykuya daldıktan sonra, gecenin belli saatlerinde en az 2-3 kere uyanırımUyandıktan sonra tekrar uykuya dalmam en az bi 4-5 dakika alır

Neyse yine bir gün yatağıma girip uykuya dalmıştım ve her zaman olduğu gibi gece uyandım Tekrar uyuma hevesiyle sağa sola dönmeye başlamıştımArkamdan çok küçük bir ses geldi ve tam kafamı çevirip kapıya doğru baktığımda odamdan beyaz elbiseli birinin çıktığını farkettimKardeşim yan odada olduğu için çok fazla umursayıp korkmamıştım

Nasıl olsa gece lavaboya kalkmıştır, yatağa gitmeden öylesine odama uğramıştır dedim içimden ve bir kaç dakika sonra tekrar uykuya daldım Ertesi gün uyandıktan sonra kardeşime ve anneme dün gece ikinizden biri beyaz gecelik giyip mi yattın diye sormadan edemedimAma aldığım cevap gerçekten ürkütücüydüKardeşim de annem de o gece beyaz gecelik deği de başka kıyafetlerle yatmışlarUykulu bir anda hayal görmüş olmam imkansızHala başımdan geçeleri kare kare hatırlıyorumBunları yazarken hala tüylerim ürperiyor

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com