Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
korkunç, olay, yaşadığım, yeni

Yeni Yaşadığım Korkunç Olay

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yeni Yaşadığım Korkunç Olay

Evet belki önceki konumu okuyan olmuştur anlatayım olanlara 3 kere oldu ve harbi çok tırstım

1 bilgisayardaydım ve aydınlıkta bi gölge gördüm ve hemen içeri koştum korkunçtu 2 saniye sürdü :wacko:

2si ise en korkunç u idi odama geldim lamayı yaktım 3-4 kere yanıp söndü ama böyle turuncunun koyu renginde yandı söndü ama lamba beyaz dı ve tamamen söndü ama daha bitmedi bir fısıltı duydum kulağımda değişikti anlam vermedim :ermm:

3sü ise bilgisayardan çıktım içeri gittim kapalı idi kapı ama bi insan boyunda bişey vardı gibi sonra gene bilgisayara koştum içeri gene geldim bişey yoktu ama ilk baktığımda kapıda cam vardı bulanık camlar varya öyle camlar yani tam göremiyorusun içeri

evet etkisi hala sürüyo bunları göreli 1 saat olmadı belki ama harbi korktum :wacko: eski konuda anlattığımı okursanız daha iyi anlarısınız dururmumu ::

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com