Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cisimler, gördüm, tanımlayamadığım

Tanımlayamadığım Cisimler Gördüm

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tanımlayamadığım Cisimler Gördüm

arkadaşlar ben şimdi geçen sene yaşadığım bir anımı anlatacağım:
yazlıkta oturuodum ben salondaıdım dedem ve anneannem balkondaydıben televizyona dalmıştımdedem birden içeri daldı ve biz biraz önce ufo gördük dedi(dedem böle şelere hiç inanmaz)bende ne ufosu uçaktır o dedim ve balkona çıktım saat gece 2 gibiydidedemin gördük dediği cisim tekrar geldi dedem işte bunu gördük dedibu cismi anneannem dedem ve ben gördükbu cisim havadfa biraz asılı durduktan sonra hareket etmeye başladı ben hemen cismi daha iyi göreyim diye 3 kattaki balkona çıktım cisim çok net görünüorducisim elips şeklinde çok parlak kırmızı ışık saçıyordu ve uzun kırmızı saçaklar taşıordu cisim büyüktübiraz daha izledim ve birden durdu son hızla göğe doğru hamle yapıp gitti ama muazzam bir hızla gidiordu ve gözden kayboldubende heycanla dedemleri en üst kata çağırdım ve hep beraber en üst katta oturuodukcismi gördükten tam tamına 10 dakika sonra gördüğümüz ufoya çok benzeyen bi ufo daha geldi ama bu 1 dakka kadar durup çok hızla gitti ilk gördüğümüz cisim biraz uçuş yapmıştıbu ikinci icsimden sonra 10 dakika arayla 4 gözlemimiz daha oldu ve bütün cisimler aynıydı ve hepsi 2cisim gibi son hızla gidiordu(cisimler hızlı gitmeye başlayınca yaydıkları kırmızı ışık sönüordu)bu ggözlemi 3 kişi yaptık ve hala tanıdıklarıma bu anıyı anlatırım,

ALINTI DEİLDİR VE GERÇEK BİR GÖZLEMDİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com