Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deneyimlerim, paranormal

Paranormal Deneyimlerim

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Paranormal Deneyimlerim

mrb arkadaşlar burda anlatıklarım gerçektir kesinlikle yalan yoktur

ilk deneyimimzmn izmirde oturuyordum deprem olmadan 5 dk önce hissettim herkesi uyardım kimse dinlemdi saat gece yarısına geliyordu deprem oldu
59 şiddtindeydi internette yazrak bulabilirsiniz bu depremi veya izmirde oturanlarda bu depremi yaşamışlardır

2 deneyim:bir gece yataga giderken içimde bir korku vardı yataga yattım koridora dogru baktım beyaz bir varlık sanki bana bakar gibi koridrodan geçti çıglık attım çok korktum hayal sandım ve uyudum ertesi gün bu olayı aileme anlattım onlarda hayal görmüşssün dediler

3deneyim: bir sabah saat 5 te kalkmıştım gene içimde tuhaf bir his vardı dikkatlice yerde duran oyuncak kediyebaktım üstünden su akıyordu yanına gittim elime aldım kuruydu ne su nede başka bir şey vardı hayal gördgümü zannettim ama tekrar kediye baktım ve gene üstünden su akıyordu elime aldım ve kedi ıslaktı

4deneyim: içlerinde en ilginç olanıydı ve digerleri gibi 1 kere olmamıştı sürekli oluyordu bir bir şey konuştugu zaman ne hakkında ve kimin hakkında konuştuklarını 3 sn içinde anlıyordum ve onları bunu anlatıgımda donup kalıyorlardı biz sadce 3 keliime ettik sen bunları nerden biliyorsun diyorlardı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com