Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hissetmemek, inanmamak, reikiyi

Reiki'yi Hissetmemek Ve İnanmamak...

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Reiki'yi Hissetmemek Ve İnanmamak...

Herkese selamlarYaklaşık 2 ay önce Reiki 1 eğitimini aldım

Ne zaman uygulamaya kalksam bunun tamamen saçmalık,safsata olduğuna kendimi inandırıp vazgeçiyorum uygulamaktan
Bazı yorumları okudum internetten Ellerinden akan birşeyi hissediyorlarmış
Ne hikmetse ben ne uygularken ne de reikiye uyumlanırken hiçbirşey hissetmedim
Bazen paramın ve zamanımın boşa gittiğini düşünmüyorda değilim

Başım ağrıdı, biraz reiki yapayım dedim hatta nasıl olduysa inandırdım kendimi iyi olacağıma Ne hikmetse geçmedi
2 haftadır gripten yatak döşek yatıyorum Arada sırada kendime reiki uyguladım, yanında onca antibiyotik ve ağrı kesicilere rağmen rahatsızlığımda bir hafiflik olmadı
Öksürmekten artık ciğerim ağzımdan çıkacakmış gibi oluyor, sesim falan iyice gitti Boğaz çakrama reiki verdim Yine öksürüğümde/boğaz ağrımda herhangi bir azalma falan olmadı

Acaba ben mi yanlış yapıyorum birşeyi, yoksa gerçekten insanların uydurduğu birşey mi halen bunu ayırtetmiş değilim
Reiki'ye inancım kalmadı neredeyse
Hım, ayrıca ne zaman reikiye niyetlensem, reikiden şifa talep etsem sanki Tanrı'ya ihanet ediyormuş gibi hissediyorum kendimi
Hani Allah'tan başka birşeyden medet umuyormuşum gibiÇaput bağlamak gibi birşey bu

Ne yapmalıyım, yanlış mı yapıyorum, doğrumu düşünüyorum bu konuda fikirleri olan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim

Herkese sevgiler ve saygılar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com