Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çakra, için, kolay, kontrolü, sarkaç, yol, yöntemi

Çakra Kontrolü İçin Kolay Yol Sarkaç Yöntemi

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çakra Kontrolü İçin Kolay Yol Sarkaç Yöntemi

Eğer bu vereceğim bilgi daha önce yazıldıysa şimdiden kusura bakmayın diyorum, okuyabildiğim tüm mesajları okudum ama hepsine yetişmem mümkün değil Okuduklarım arasında bu bilgiyi görmediğim için paylaşmak istedim

Çakraların çalışmasını sarkaç yöntemiyle kontrol edebilirsiniz

Metal bir yüzüğe bir ip bağlayarak veya daha iyisi metal bir zincir bağlayarak çakralarınızın çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz

Yapmanız gereken şey iyice konsantre olmak, dikkatinizi yoğunlaştırmak Zinciri çakranızın önünde tutun Zincirin ucundaki yüzük tam çakranızın karşısına gelmeli 10-15 cm kadar uzakta tutabilirsiniz

Elinizi hiç hareket ettirmeden bekleyin Bir süre sonra çakranızın durumuna göre yüzük dönmeye başlayacaktır

Şimdi burda önemli olan bir nokta var: çakraların hangi yöne döndükleri Çakralar ya saat yönünde döner, ya da saat yönünün tersine Eğer zincirde hiçbir hareket olmazsa o çakranız çalışmıyor demektir

Çakralarınızın bazılarının doğal durumu saat yönüne, bazılarının da saat yönünün tersine dönmesidir Örn 6 çakranız yani 3 göz denilen alnınızdaki çakranın uyumlu hali saat yönünde dönmesidir Eğer ters yöne dönüyorsa orda problem var demektir

emreokur adlı kullanıcının Çakra Açma başlığında yazdıkları size yardımcı olacaktır Orda tüm çakraların uyumlu dönüş yönü, dönüş hızları belirtilmiş

1 çakranızdan başlayarak 7 çakranızı bu şekilde tek tek kontrol ederek hangilerinde sorun olduğunu, hangilerinin problemsiz çalıştığını kolaylıkla anlayabilirsiniz

Benim çok işime yarıyor bu yöntem Kendimi depresyonda, hayattan bıkmış hissettiğim dönemlerde bu yöntemi uyguluyorum mesela, ve gerçekten de 1 çakramın çalışmadığını görüyorum Hayat dolu ve enerjik hissettiğim zamanlarda ise tam tersine gayet güzel dönüyor

Yani bu yöntemin sağlamasını da yaptım, gerçekten işe yarıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com