Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
emirgazi, ilköğretim, keçikıran, konya, okulu, yaylası

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Konya Emirgazi

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Konya Emirgazi

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Hakkında - Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Tanıtım - Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Resimleri - Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu İletişim

Kecıkıran Yaylası İlköğretim Okulu Konya Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kecıkıran Yaylası İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kecıkıran Yaylası İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kecıkıran Yaylası İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kecıkıran Yaylası İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Vizyonu:

Şartlar ne olursa olsun, öğrenen bir kurum olarak daha iyiye ve mükemmele doğru sürekli gelişmek ve geliştirmek

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Misyonu:

Kurumun kendi ve çevre gerçekliği içinde, az imkanlarla daha çok verim elde etmek için her bireyin bireysel farklılığını göz önünde bulundurarak yaratıcı, çağdaş, kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmek

Keçikıran Yaylası İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KECIKIRAN YAYLASI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Demirci Kasabasi Keçikiran Yaylasii
Telefon Numarası: 3327415046
Faks Numarası:
E-mail Adresi: 710753@mebk12tr
Web Adresi: - http://kecikiranioomebk12tr

Keçikıran İlköğretim Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com