Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, ilköğretim, kumluca, mavıkent, okulu, yalı

Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Kumluca Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Kumluca Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Hakkında - Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Tanıtım - Resimleri - Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Antalya Kumluca'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

OKULUN TARİHÇESİ

Okulumuz 1970-1971 Eğitim Öğretim yılında Yenice İlköğretim Okulundan ayrılarak köylülerin yaptırmış olduğu kuran kursu binasında geçici olarak 59 erkek 44 kız öğrenci olmak üzere 102 öğrenci 2 öğretmenle öğretime başlamıştırDaha sonra 1977-1978 Eğitim Öğretim yılında devlet tarafından yapılan 3 derslik ve bir müdür odasından ibaret olan yeni binada eğitime öğretime devam edilmiştirLojman,okul tuvaleti ,ihata duvarı halk tarafından yapılmıştır

Geçici bina 1992 yılına kadar lojman olarak kullanılmıştır1992-1993 Eğitim Öğretim yılında öğrenci fazlalığı nedeniyle birleştirilmiş sınıflar ayrılarak 2 sınıf geçici binada açılmıştır

1994 yılında koruma derneği tarafından okul tuvaleti yenilenmiştirOkulumuz bünyesindeki 2001-2002 Eğitim Öğretim yılında ana sınıfı açılmıştır

2002-2003 Eğitim Öğretim yılında 4 bilgisayardan ibaret olan bilgi teknolojisi sınıfı açılmıştır

Okulumuzda normal eğitim yapılmakta olup 2 kademe yoktur 5 sınıf ve 5 öğretmen ile eğitim öğretim devam etmektedir

2005 yılında çatı onarımı yapılmıştır2007 yılında 5 sınıfa da öğrenci velilerinin katkılarıyla klima kurulmuşturKumluca ilçesine 12 km, denize 350 metre uzaklıkta bir okuldur

Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu Antalya Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MAVIKENT YALI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MAVİKENT YALI İLKÖĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 2428844150

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:Mavıkent Yalı İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com