Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, barbaros, bölge, ilköğretim, okulu, yatılı, yumurtalık

Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Yumurtalık Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Yumurtalık Adana

Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

OKUL GENEL BİLGİ 2009-2010

Okulumuz iki eğitim-Öğretim ve bir pansiyon olmak üzere üç binaya sahiptir İki eğitim-öğretim binasında toplam 16 derslik bulunmaktadır Binalar birinci kademe ve ikinci kademe sınıfları için ayrılmıştır Ana Binada Müdür, Müdür Baş Yardımcı Odası, Öğretmenler Odası, Bilgisayar Laboratuarı, Çay Ocağı ve 6 sınıf bulunmaktadır Küçük binamızda Müdür Yardımcısı Odası ve 11 sınıf bulunmaktadır Okulumuz 2009-2010 eğitim-öğretim yılında 7 ikinci kademe, 10 birinci kademe ve 1 Ana sınıfı ile çalışma takvimini uygulamaktadır

Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Barbaros Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BARBAROS YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: Dervişiye Mah
Telefon Numarası: 3226712033

Faks Numarası: 3226714626

E-mail Adresi: 965599@mebk12tr

adanayumurtalikbarbarosyibo@ho tmailcom

Web Adresi: http://okulwebmebgovtr/01/16/965599/

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com